Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 11 lipca. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
21/03/2019 - 14:55

Najlepsi specjaliści w Europie sprawdzą wasz słuch. Zapraszamy na badania

Zapraszamy wszystkich uczestników seminarium „O zdrowiu Sądeczan” organizowanego przez Fundację Sądecką do udziału w nieodpłatnych badaniach słuchu. Do Państwa dyspozycji będą dwa słuchobusy – jeden wprost ze Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach a drugi pod szyldem firmy Słuchmed.

Po raz ósmy Fundacja Sądecka zaprasza mieszkańców naszego regionu na seminarium „O zdrowiu sądeczan”. Jednym z tematów seminarium będzie problem niedosłuchu, o którym rozmawiać będziemy m.in. z prof. Henrykiem Skarżyńskim ze Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.

Zobacz też: Hałas może uszkodzić ucho wewnętrzne nieodwracalnie

To specjalista rangi międzynarodowej, który we wspominanym centrum przeprowadza pionierskie na skalę światową zabiegi przywracające słuch osobom niedosłyszącym i niesłyszącym. I teraz świetna wiadomość dla sądeczan - uczestnicy seminarium będą mogli przebadać się nieodpłatnie u specjalistów z tegoż ośrodka w słuchobusie, który przyjedzie do Nowego Sącza wprost z Kajetan.

Zobacz też: Na wizytę w w tym miejscu ciągle czeka 20 tysięcy pacjentów!

Drugi słuchobus udostępni Państwu specjalistyczna firma Słuchmed, której oddział w Nowym Sączu funkcjonuje przy Alejach Wolności 49. Słuchmed wykonuje kompleksowe badania jak również oferuje i dobiera profesjonalne aparaty słuchowe. Oba słuchobusy stacjonować będą i przyjmować pacjentów tuż obok Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół” już 28 marca w godzinach od 10. do 14.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)