Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
06/06/2023 - 18:45

„To nasza pani doktor” – mówią pacjenci. Lekarz Agnieszka Mirek – Zagata po raz trzeci laureatką prestiżowego plebiscytu

Pacjenci cenią i ufają jej. Nazywają - „swoją panią doktor”. To ona – lek. med. Agnieszka Mirek-Zagata z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Wielomed” w Wielogłowach zwyciężyła w VII Plebiscycie Medycznym „Sądeczanina”. To właśnie głosujący na nią pacjenci – czytelnicy „Sądeczanina” zdecydowali, że to jej należy się bezsprzecznie pierwsze miejsce w kategorii Sądecki Lekarz Roku 2022.

Agnieszka Mirek – Zagata jest lekarzem rodzinnym, bardzo lubianym przez pacjentów. Dowodem na to jest chociażby to, że pani doktor już po raz trzeci w historii Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina” zwyciężyła w kategorii „Sadecki Lekarz”.

- Pani doktor jest niezwykle skromną i życzliwą osobą – mówią o swojej pani doktor pacjenci. – Jest lekarzem z powołania. Cechuje ją profesjonalizm i wysoka kultura w kontakcie z pacjentem. Doskonały diagnosta.

W tym roku w plebiscycie w kategorii „Sądecka lekarka, sądecki lekarz” zostało zgłoszonych 20 lekarzy, przyjmujących w różnych placówkach medycznych w Nowym Sączu i regionie.

Dzisiaj pamiątkową statuetkę, dyplom oraz nagrodę w formie kampanii promocyjnej w portalu „Sądeczanin.info” na kwotę 3 tysięcy złotych wręczył laureatce Tomasz Kowalski, redaktor naczelny portalu „Sądeczanin.info” oraz miesięcznika „Sądeczanin”.

- Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos. Cieszę się, że docenili moją pracę. To bardzo motywuje powiedziała „Sądeczaninowi” doktor Agnieszka Mirek – Zagata, tegoroczna laureatka plebiscytu w kategorii „Sądecka lekarz”.

([email protected], fot. IM), © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu