Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
28/08/2021 - 20:00

Niedziela: w Łososinie Dolnej będą szczepić mieszkańców przy parafiach

W niedzielę 29 sierpnia w Łososinie Dolnej wielka akcja szczepień. Pełnoletni mieszkańcy gminy będą mogli skorzystać i zadbać o swoje zdrowie w niedzielny poranek.

Szczepienie przecviw covid-19. Fot. Unsplash
Czytaj też: Mieszkańcy Łososiny Dolnej doskonalą sztukę odpoczywania w nowej strefie relaksu

Niedziele to dni wyjątkowo rodzinne. Zwykle wszystko to, co robimy od momentu wstania z łóżka do wieczora, robimy razem z bliskimi. Wspólne śniadanie, rozmowa, wspólne wyjście na spacer czy do restauracji… Właśnie tak sądeczanie nabierają sił przed poniedziałkiem. 

Znany dobrze od lat niedzielny porządek będzie można jutro wzbogacić o jeszcze jedną atrakcję, którą przygotowała dla mieszkańców gmina Łososina Dolna. Już jutro, 29 sierpnia, odbędzie się akcja szczepień przy parafiach. Z jednodawkowej szczepionki będzie można skorzystać między godziną 8 a 13. Punkt szczepień będzie mieścił się w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łososinie Dolnej.

Przypominamy, że szczepionkę mogą przyjąć wyłącznie osoby pełnoletnie. Choć na niedziele za długo trzeba czekać i za krótko można się nimi cieszyć, warto zaakcentować to, że jest to ostatnia niedziela tegorocznych wakacji. Przyjmując jutro szczepionkę zyskamy odporność na lata. (k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.com)Dziękujemy za przesłanie błędu