Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
21/03/2019 - 19:05

Nowy Sącz: Plebiscytowe głosowanie zakończone. Nikt się tego nie spodziewał

Głosowanie w IV plebiscycie "Twój sądecki lekarz rodzinny" i "Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi" już za nami. Głosy zostały podliczone. Laureatów tegorocznego plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali, która będzie towarzyszyła VIII konferencji "O zdrowiu sądeczan". Zapraszamy na te wydarzenia 28 marca o godz. 10 do Małopolskiego Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu.

Głosowanie  w naszym plebiscycie trwało do 20 marca do godz. 16.

Można było głosować on-line wypełniając przygotowany formularz, albo za pośrednictwem kuponów. Do  siedziby Fundacji Sądeckiej do 20 marca (do godz. 16) wpłynęło w sumie: 3089 kuponów w tym 21 nieważnych oraz 2766 ważnych formularzy on-line w tym 536 błędów i spamów.

Przez kilka tygodni zachęcaliśmy naszych czytelników, aby głosowali na "Twojego sądeckiego lekarza rodzinnego" i "Przychodnię zdrowia przyjazną pacjentowi". Na „Przychodnię przyjazną pacjentowi” - wpłynęło 1141 kuponów  - w tym 6 nieważnych (brak numeru telefonu) oraz  1919 ważnych formularzy on-line.

Zobacz też: Na kogo głosowaliśmy w plebiscycie na najlepszego lekarza i najlepszą przychodnię

W kategorii „Twój sądecki lekarz rodzinny” oddano - 1927  kuponów - w tym 14 nieważnych (brak numeru telefonu) oraz 311 ważnych formularzy on-line. Laureatów tegorocznego plebiscytu poznamy 28 marca. Serdecznie zapraszany  do wzięcia udziału w konferencji "O zdrowiu Sądeczan" - już od godziny 10 w salach nowosądeckiego Sokoła.

[email protected], fot. IM.  Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)