Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
13/03/2018 - 16:30

NZOZ Esculap w Muszynie: Na to, że przychodnia jest ceniona przez pacjentów pracuje cały zespół ludzi

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Esculap w Muszynie jest jedną z przychodni zgłoszoną przez czytelników do III Plebiscytu „O zdrowiu Sądeczan na wiosnę”.

W przychodni Esculap, która mieści się przy ul. Zefirka 6 w Muszynie opieką medyczną objętych jest 5,5 tys. pacjentów. W Krynicy-Zdroju działa także filia przychodni przy ul. Czarny Potok 15.

Pracuje w niej pięciu lekarzy posiadających specjalizację z zakresu medycyny rodzinnej i pediatrii.

Przychodnia świadczy usługi medyczne (z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej) w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i usługi komercyjne (przez poradnie: alergologiczną, pulmonologiczną dla dzieci, pulmonologiczną dla dorosłych, diabetologiczną, kardiologiczną, jak również medycyny pracy). Płatna jest też długoterminowa opieka domowa.

Placówka ta dysponuje nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem medycznym.

NZOZ Esculap w Muszynie znajduje się wśród przychodni zgłoszonych do III Plebiscytu „Twój sądecki lekarz rodzinny” i „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”. Placówka ubiega się o tytuł przychodni otwartej i przyjaznej dla chorego.

Jaka jest recepta, żeby być dobrą przychodnią przyjazną pacjentowi?

- Trudno taką znaleźć – mówi Anna Tokarczyk, współwłaścicielka NZOZ Esculap. – Na to, że dana placówka medyczna jest ceniona przez pacjentów pracuje cały nasz personel lekarski i pielęgniarski.

[email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku