Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
25/02/2020 - 11:35

Ostatni moment na zgłoszenie kandydata do plebiscytu na najlepszego lekarza!

Od kilkunastu dni sądeczanie zgłaszają kandydatów na najlepszego lekarza, najlepszą pielęgniarkę i najbardziej przyjazną pacjentom przychodnię. Czy jest wśród nich Twój faworyt? Zgłoszenia przyjmujemy tylko do jutra!

23 marca 2020 roku w Małopolskim Centrum Kultury Sokół odbędzie się gala finałowa Seminarium "O Zdrowiu Sądeczan", organizowanego przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu "Sądeczanin". Jak co roku wybieramy najlepszego lekarza Sądecczyzny oraz najbardziej przyjazną pacjentom przychodnię. Tegoroczną nowością jest możliwość zgłoszenia najlepszej pielęgniarki w regionie. 

Zobacz także: Lekarze, pielęgniarki, przychodnie. Szukamy tych najlepszych na Sądecczyźnie

Swoich ulubieńców możecie zgłaszać za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj albo wypełniając kupon, który jest dostępny w miesięczniku "Sądeczanin". Jeśli kiedykolwiek chciałeś wyrazić wdzięczność za okazaną pomoc, wsparcie i leczenie, masz niepowtarzalną okazję, by to zrobić. 

Już za kilka dni rusza głosowanie, którego wyniki będziemy śledzić na bieżąco. Kto według Ciebie zasługuje na tytuł najlepszego lekarza Sądecczyzny? A może jest wśród Twoich znajomych najlepsza pielęgniarka? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe