Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
28/02/2020 - 13:45

V Sądecki Plebiscyt Medyczny - mamy ponad 100 propozycji! Kto wygra konkurs?

26 lutego 2020 roku zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na najlepszego lekarza, najlepszą pielęgniarkę i przychodnię najbardziej przyjazną pacjentowi. Tegoroczne zainteresowanie V Sądeckim Plebiscytem Medycznym jest ogromne. Niebawem przedstawimy Waszych kandydatów.

Pacjenci, pracownicy i bliscy chętnie zgłaszali swoich faworytów. W tym roku w kategorii przychodnia najbardziej przyjazna pacjentowi zgłoszono 24 placówki, w kategorii najlepszy lekarz - 46 specjalistów oraz 40 kandydatek w kategorii najlepsza pielęgniarka. Organizatorzy V Sądeckiego Plebiscytu Medycznego muszą uzyskać od potencjalnych kandydatów zgodę na udział w konkursie.

W poniedziałek poznamy oficjalną listę kandydatów, na których będzie można głosować od 3 do 18 marca br. poprzez formularz dostępny w serwisie www.sadeczanin.info, sms-y oraz kupony do głosowania, dostępne w marcowym miesięczniku „Sądeczanin”.

Zobacz też: Gala plebiscytu 2019. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami 

Gala finałowa V Sądeckiego Plebiscytu Medycznego odbędzie się 23 marca br. w Małopolskim Centrum Kultury ,,Sokół”, w ramach Seminarium „O Zdrowiu Sądeczan”, organizowanego przez Fundację Sądecką, pod patronatem miesięcznika i portalu „Sądeczanin”.

[email protected], fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe