Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
21/12/2020 - 14:40

Znowu więcej nowych zakażonych w Nowym Sączu i w powiecie nowosądeckim

Takich koronawirusowych statystyk w Małopolsce już dawno nie było. W niedzielę do grona zakażonych dołączyło 207 mieszkańców, którzy chorują na SARS CoV-2.

Dobra informacja jest taka, że ostatniej doby zmarło niewielu mieszkańców województwa. Odnotowano trzy zgony, a przyczyną śmierci tych osób była li tylko koronawirusowa infekcja.

Jaka jest koronawirusowa sytuacja w powiatach subregionu sądeckiego?

Czytaj także: Taka sytuacja się utrzyma? Każdy życzyłby sobie tego

Nowy Sącz

W Nowym Sączu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin do grona tych, którzy zaczęli walkę z koronawirusową infekcją dołączyło piętnastu mieszkańców miasta. Nikt zakażony tym groźnym wirusem nie zmarł.

Powiat nowosądecki

Także i w tym powiecie mamy więcej nowych chorych. Zakaźną chorobę potwierdzono u szesnastu osób. Również na Sądecczyźnie nie ma informacji o śmierci kogoś, kto chorowałby na SARS CoV-2.

Czytaj także: Wstrzymują loty do Wielkiej Brytanii. Nowy szczep koronawirusa szaleje w Anglii

Powiat limanowski

W miarę stabilnie jest też w tym regionie. O chorobie dowiedziało się kolejnych pięć osób.

Powiat gorlicki

W tym powiecie takiej sytuacji nie było od dawna. W ciągu ostatniej doby nie odnotowano ani jednego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem. Nie ma także informacji o zgonie kogoś chorującego na SARS CoV-2.

Nie zapominajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji, noszeniu maseczki albo przyłbicy i wietrzeniu pomieszczeń.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. europarl.eu - zdjęcie ilustracyjne, print screen fb/Ministerstwo Zdrowia.Dziękujemy za przesłanie błędu