Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
16/06/2020 - 17:50

14-letni Karol jechał na rowerze do kościoła, wtedy rozegrał się dramat [FILM]

14-letni chłopiec, który jechał na rowerze został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło w Sędziszowej koło Bobowej. Po ciężko ranne dziecko przyleciał śmigłowiec LPR.

Dramat rozegrał się po godzinie 17 w okolicach przejazdu kolejowego w Sędziszowej koło Bobowej. Samochód BMW na nowosądeckich numerach rejestracyjnych, którym kierował około 30-letni mężczyzna, potrącił 14-letniego chłopca. Jego stan był bardzo ciężki. Przyleciał po niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zobacz też Lekarze walczą o życie 14-letniego Karola. Policja podaje nowe fakty [WIDEO]

Jak się dowiedzieliśmy na miejscu od mieszkańców Sędziszowej, chłopiec ma 14 lat i jechał rowerem do kościoła. Wyjechał na drogę wojewódzką z podporządkowanej ulicy i został potrącony przez kierowcę BMW. Na miejscu prowadzona była reanimacja. Dzięki pomocy strażaków z Gorlic i pobliskich jednostek zabezpieczających ruch, na jezdni mógł lądować helikopter, który zabrał chłopca do szpitala.

Zobacz też Za duszę śp. Karola zostanie dzisiaj odprawiona msza. Chłopiec zginął w wypadku

W tej chwili na drodze wojewódzkiej nie ma już żadnych utrudnień w ruchu. Policjanci ustalają, jak doszło do tego dramatu.

RG [email protected] Fot. i Film R.Gajewski

Wypadek w Sędziszowej: 14-letni Karol potrącony przez kierowcę BMW
14-letni chłopiec został potrącony w Sędziszowej koło Bobowej. Po ciężko ranne dziecko przyleciał śmigłowiec LPR. Niestety mimo starań lekarzy jego życia nie udało się uratować.


Dziękujemy za przesłanie błędu