Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
07/04/2021 - 11:30

Auta roztrzaskane, dwie osoby ranne. Policjanci szukają świadków wypadku [FILM]

Sądeccy policjanci ustalają przyczyny dramatycznego wypadku, który 31 marca wydarzył się w Rdziostowie. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które w tym czasie tamtędy przejeżdżały i widziały całe zdarzenie.
Policjanci poszukują świadków dramatycznego wypadku, do którego doszło 31 marca w Rdziostowie. W tym dniu około godziny szóstej na łuku drogi powiatowej zderzyły się dwa samochody marki daewoo i seat. Samochodami jechali sami kierujący, którzy mieli około 20 lat. Kierujący seatem wyszedł z auta o własnych siłach. Z kolei mężczyzna podróżujący daewoo siedział w aucie, które znajdowało się na lewym boku. Był przytomny, ale nie było z nim logicznego kontaktu. Miał widoczny uraz głowy.

Zobacz też Groźny wypadek w Rdziostowie. Stan rannego kierowcy jest ciężki

Strażacy wybili przednią szybę pojazdu, a następnie na desce ortopedycznej wyciągnęli z auta ciężko rannego mężczyznę i udzielili mu pomocy. Po chwili na miejsce dotarły karetki pogotowia ratunkowego i policja. Obaj mężczyźni zostali zabrani do szpitala. Stan kierującego daewoo był bardzo poważny.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej policji oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Śledczy wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia, sporządzili  szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. Wszystkie wykonane czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie postępowanie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku.

- Zwracamy się do świadków tego wypadku drogowego lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na jego temat o kontakt z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu, pod numerem telefonu sekretariatu Wydziału Kryminalnego - 47 833 41 51 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30) lub oficera dyżurnego – 47 833 46 30 (całodobowo) – apeluje podkom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Film Marcin Karcz, Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020