Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
21/09/2021 - 17:10

Dramatyczny wypadek w Ptaszkowej. Cztery samochody rozbite, poszkodowana piesza

Tuż przed godziną szesnastą w Ptaszkowej doszło do dramatycznego wypadku. Na prostym odcinku drogi powiatowej zderzyły się dwa Volkswageny. Jakby tego było mało, pojazdy uszkodziły zaparkowanego obok sklepu Peugeota i BMW, a któryś z nich potrącił około 30-letnią kobietę.

- Miała strasznego pecha. Wychodziła ze sklepu i wtedy właśnie doszło do wypadku. Jedno z tych aut w nią uderzyło. Zabrali ją do szpitala. Chyba miała sporo złamań - powiedział nam obecny na miejscu mężczyzna, który przyglądał się pracy ratowników, a potem policjantów.

Autami podróżowały w sumie trzy osoby. Jednym Volkswagenem jechał samotnie mężczyzna, drugim podróżowało małżeństwo. Nic poważnego im się nie stało. Skończyło się na strachu. Siła uderzenia musiała być duża, bo pojazdy zostały dość poważnie uszkodzone.

To również może Cię zainteresować: Awaryjne lądowanie wojskowego śmigłowca. Uszkodził linie energetyczne [ZDJĘCIA]

Przez jakiś czas droga powiatowa relacji Nowy Sącz - Grybów przez Kamionkę Wielką, Ptaszkową była zamknięta.

- Gdyby po zderzeniu jeden z samochodów nie uderzył w pieszą, pewnie zakończyłoby się na kolizji, a tak to mamy wypadek - skomentował jeden z policjantów pracujących na miejscu (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. RG, Film RG)

Z ostatniej chwili: wypadek w Ptaszkowej. 4 auta rozbite, droga zablokowana
Kierowcy, którzy jadą od Nowego Sącza drogą powiatową przez Kamionkę Wielką do Grybowa albo w przeciwnym kierunku, muszą uzbroić się w cierpliwość albo wybrać inną trasę, bo ta jest nieprzejezdna. W Ptaszkowej zderzyły się aż cztery samochody. Utrudnienia mogą potrwać nawet wiele godzin.


Dziękujemy za przesłanie błędu