Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
27/02/2021 - 19:10

Na przejeździe kolejowym na Traugutta kiedyś dojdzie do tragedii. Zobaczcie sami

Jeśli nic się nie zmieni, na ulicy Traugutta w Nowym Sączu dojdzie kiedyś do tragedii. Kierowcy przejeżdżają przez tory kolejowe mimo sygnalizacji świetlnej i zamykających się rogatek. Zobaczcie sami.

Co jakiś czas w Polsce dochodzi do wypadków na przejazdach kolejowych, które często kończą się tragicznie. Na Sądecczyźnie w ubiegłych latach również nie brakowało tego typu zdarzeń. O ile w przypadku niestrzeżonych przejazdów kolejowych niewiele trzeba, aby doszło do nieszczęścia, to na strzeżonych przejazdach, na których znajdują się rogatki, naprawdę trzeba się bardzo postarać.

W dzisiejszych czasach wszyscy się śpieszą. Kierowcy nie mają czasu, aby stać w korku albo czekać, aż przejedzie pociąg, dlatego często łamiąc przepisy, ryzykują życie własne i innych użytkowników ruchu drogowego.

Jeśli się nie opamiętają albo nie zostaną wdrożone dodatkowe środki bezpieczeństwa, kiedyś dojdzie do tragedii na ulicy Traugutta w Nowym Sączu, gdzie znajduje się przejazd kolejowy. Kierowcy mimo sygnalizacji świetlnej przejeżdżają przez tory kolejowe. Taka właśnie sytuacja została zarejestrowana przez Pana Piotra, a film został opublikowany na współpracującej z naszym portalem stronie „Sądeckie Drogi”. Zobaczcie sami. (r.gajewski@sadeczanin.info Film Sądeckie Drogi)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020