Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
03/12/2023 - 07:20

Od nieszczęścia dzieliły sekundy. Wszystko zostało nagrane, zobaczcie sami [FILM]

Musiało jej się strasznie śpieszyć. Nie dość, że jechała pod prąd, to jeszcze wymusiła pierwszeństwo. Od nieszczęścia dzieliły sekundy. Wszystko zostało nagrane, zobaczcie sami.

Na drogach są fatalne warunki do jazdy. Cały czas pada śnieg, temperatura jest na minusie i jest bardzo ślisko. W takich warunkach nietrudno o nieszczęście, dlatego kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność, aby bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. 

Ostrożność naszego Czytelnika i jego ograniczone zaufanie na drodze sprawiły, że w miniony piątek w Nowym Sączu nie doszło do nieszczęścia. Tym co go spotkało ku przestrodze postanowił podzielić się z naszą redakcją. 

- Wszystko wydarzyło się w piątkowe popołudnie, około godziny trzynastej. Jechałem ulicą Paderewskiego, aż tu nagle przed samą maską z ulicy Żywieckiej wyjechał samochód, którym kierowała kobieta. Na szczęście jechałem powoli i udało mi się wyhamować. Sekundy dzieliły od nieszczęścia. Gdybym jechał nieco szybciej z pewnością doszłoby do wypadku - relacjonuje nasz Czytelnik. 


Zobacz też Mistrz kierownicy! Rozbił na parkingu przed Biedronką dwa samochody. Mamy nagranie [FILM] 

Kobieta nie dość, że wymusiła pierwszeństwo, to jeszcze poruszała się ulicą Żywiecką pod prąd. Nasz Czytelnik ma w samochodzie wideorejestrator. Udało mu się uchwycić całe zdarzenie. Ku przestrodze przesłał je do naszej redakcji. Zachęcamy was do obejrzenia! ([email protected] Film Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu