Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
24/05/2020 - 15:35

Pisał SMS-y w trakcie jazdy, a może tylko omijał dziury? Zobaczcie sami [WIDEO]

Pisał SMS-y w trakcie jazdy, a może tylko omijał dziury? Film opublikowany na stronie "Sądeckie Drogi" podzielił internautów. A wy jak uważacie? Obejrzyjcie nagranie i zagłosujcie w naszej sondzie.

Na współpracującej z naszym portalem stronie "Sądeckie Drogi" ukazało się kolejne nagranie. Na filmie widać, jak kierowca wielokrotnie najeżdża na pobocze i na przeciwległy pas jezdni. Według autorki nagrania, było to spowodowane pisaniem SMS-ów w trakcie jazdy. Internauci jednak są innego zdania i nie dopatrują się żadnej winy kierowcy. Uważają, że droga, którą się poruszał jest podziurawiona, a jego niebezpieczne manewry nie były spowodowane korzystaniem z telefonu komórkowego, a jedynie omijaniem nierówności.

- Tam się tak jeździ i jak widać na nagraniu, ta droga to jedno wielkie nieporozumienie. Wszystkie nierówności trzeba omijać - napisał pan Rafał.

Zobacz też Wypadek w Stadłach. Dwie osoby ciężko ranne, a wszystko przez... alkohol

Podobnego zdania jest inny internauta, który uważa, że wśród ludzi, którzy mają zamontowaną w samochodzie kamerkę, jest spora cześć, która szuka sensacji i próbuje zaistnieć w sieci.

A wy jak uważacie? Czy kierowca z nagrania stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego? Zagłosujcie w naszej sondzie.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu