Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
14/05/2020 - 12:30

Potknęła się i upadła na drogę. To się mogło skończyć tragicznie [WIDEO]

Kobieta chciała przejść na drugą stronę jezdni. Wchodząc na pasy potknęła się i upadła na drogę. W tym momencie nadjechał samochód. Aż strach pomyśleć, jak to się mogło skończyć, gdyby kierowca jechał szybciej i nie zachował ostrożności.

Pasy to miejsce, w którym piesi powinni być w szczególny sposób chronieni. Niestety nie zawsze tak jest. To właśnie na przejściach dla pieszych bardzo często dochodzi do potrąceń, które niejednokrotnie kończą się tragicznie. Nie zawsze jednak kierowcy są winni. Piesi również zachowują się bezmyślnie. Wchodzą na jezdnię bez wcześniejszego upewnienia się czy nie nadjeżdża jakiś pojazd albo przechodzą na drugą stronę drogi na czerwonym świetle.

Zobacz też To się mogło skończyć tragicznie. Z dostawczaka na drogę zaczęły wypadać rzeczy

Końcem kwietnia na jednej z sądeckich ulic omal nie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą samochodową przez pana Wojciecha, a następnie opublikowane na stronie "Sądeckie Drogi".

Na filmie widać kobietę, która chciała przejść na drugą stronę jezdni. Najpierw rozejrzała się czy nie nadjeżdża samochód, a następnie weszła na pasy. Wchodząc na drogę potknęła się i przewróciła. W tym momencie nadjechał samochód. Na szczęście kierowca jechał powoli i był bardzo ostrożny, w przeciwnym razie mogłoby dojść do tragedii. Aż strach pomyśleć, jak to się mogło skończyć, gdyby piesza przewróciła się chwilę później wprost pod nadjeżdżający samochód.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu