Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
13/09/2022 - 10:45

Samochód czołowo zderzył się z motorem. Zobacz nagranie z momentu wypadku [WIDEO]

Wypadków z udziałem motocyklistów podczas tegorocznych wakacji niestety nie brakowało. Nikogo nie trzeba przekonywać jak niebezpieczne są to sytuacje. Szczególnie uświadamiają nam to nagrania, które je zarejestrowały. Jedno z nich niedawno pojawiło się w sieci. Zobaczcie, co się wydarzyło już jakiś czas temu w Tęgoborzy:

Tragiczne wypadki motocyklistów

W trakcie tegorocznego sezonu dochodzi do wielu wypadków w udziałem motocyklistów. Niestety, niektóre z nich kończyły się tragicznie i ginęli młodzi ludzie. W maju śmierć poniosło dwóch nastolatków. Dwie osoby zginęły także w czerwcu w Chełmcu. Śmierć poniosła również pasażerka motoru w Starym Sączu.

Wypadek w Tęgoborzy

Oprócz wypadków śmiertelnych, wiele było także mniejszych kraks. Również one wyglądały jednak bardzo niebezpiecznie, a biorący w nich udział niejednokrotnie lądowali w szpitalu. Niestety, nie wszyscy szczęśliwie docierali do celu.

Bardzo niebezpiecznie wyglądał wypadek w Tęgoborzy, który wydarzył się już jakiś czas temu. Niedawno pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć w jaki sposób do niego doszło. Jak widzimy, samochód skręcał w lewą stronę i zajechał drogę poruszającemu się w przeciwnym kierunku motocykliście. Doprowadziło to do czołowego zderzenia, w wyniku którego kierowca motoru „przekoziołkował” nad maską auta. Na szczęście żaden z pojazdów nie poruszał się ze zbyt dużą prędkością.

O tym jak dokładnie wyglądał wypadek przekonacie się oglądając materiał filmowy. ([email protected], wideo: Facebook/ Sądeckie Drogi)Dziękujemy za przesłanie błędu