Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
30/11/2021 - 20:20

Znowu wypadek, tym razem w Nowym Sączu. Trzy osoby w szpitalu [WIDEO]

To kolejny wypadek w ostatnich dniach, w którym niestety są poszkodowani. Tym razem dwa samochody zderzyły się na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu, tuż obok Galerii Sandecja. Trzy osoby musiały zostać zabrane do szpitala.

Trudne warunki pogodowe przyczyniają się w ostatnim czasie do dużej liczby wypadków w naszym regionie. Tydzień rozpoczął się tragicznie, od śmierci 19-latki w Krynicy. Także minionej nocy nie obyło się bez niebezpiecznych zdarzeń. 

Wtorkowego wieczoru samochody zderzyły się w Nowym Sączu. Niestety, również w tym przypadku nie brakowało osób poszkodowanych. Zgłoszenie sądeccy strażacy otrzymali o godzinie 17:11. Jak się okazało, w kraksie na ul. Węgierskiej, w pobliżu Galerii Sandecja brały udział Skoda i Citroen.

Największym zniszczeniom uległ pierwszy z pojazdów. Z maski Skody niewiele zostało. Pokazuje to tylko jak duża była siła uderzenia. W wyniku odniesionych obrażeń trzy osoby musiały zostać przetransportowane do szpitala.

Podczas akcji ratunkowej na drodze występowały utrudnienia ruchu. Obecnie jednak odbywa się on już płynnie. Na miejscu pracowali strażacy z PSP Nowy Sącz oraz OSP Biegonice. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja. (m.pogwizd@sadeczanin.info, wideo: MP, fot.: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu