Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
19/01/2021 - 11:15

23-latka straciła kontrolę nad samochodem. Skończyło się fatalnie [ZDJĘCIA]

Bardzo pracowicie rozpoczął się wtorek dla sądeckich i limanowskich policjantów, którzy jeżdżą od wypadku do wypadku. Na drogach jest bardzo ślisko. W takich warunkach nietrudno o nieszczęście.

Do bardzo groźnego wypadku doszło dzisiaj rano przed godziną ósmą w Krosnej koło Limanowej. 23-latka, która kierowała Toyotą, straciła panowanie nad samochodem. Jej auto zjechało na sąsiedni pas drogi i zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku Audi.

Zobacz też Najpierw wypadek w Wielogłowach, potem w Brzeznej i Chełmcu. Ranne dziecko

Siła uderzenia była tak duża, że oba samochody zostały dość poważnie uszkodzone. Jeden z nich wpadł do rowu, a drugi zatrzymał się w poprzek drogi, uniemożliwiając przejazd innym pojazdom.

Już po chwili na miejsce przyjechały straże pożarne, karetki pogotowia ratunkowego i policja. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym osobom, a następnie przewieźli je do limanowskiego szpitala na badania.

Przez jakiś czas droga była całkowicie nieprzejezdna. Policjanci ustalają przyczyny wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Kamionka Mała, Powiat Limanowski 112)

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć? Przejdź na kolejną stronęDziękujemy za przesłanie błędu