Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
18/10/2021 - 11:15

31-latek może trafić nawet na 5 lat do więzienia. Wszystko przez alkohol

Nawet pięć lat może spędzić za kratami mieszkaniec Wieliczki. 31-latek ukradł drogi, markowy alkohol. Miał jednak pecha, bo został zatrzymany przez pracownika ochrony na gorącym uczynku.

31-letni mieszkaniec Wieliczki przyjechał do Nowego Sącza na zakupy. W jednym z dyskontów zabrał ze sklepowej półki dwie butelki markowego alkoholu. Wcale jednak nie zamierzał płacić za towar. Jak gdyby nigdy nic wyszedł ze sklepu. Miał jednak pecha, bo kradzież zauważył pracownik ochrony, który ujął złodzieja przed budynkiem. Odzyskany towar wrócił na sklepową półkę, a o całym zdarzeniu została poinformowana policja.

Funkcjonariusze, którzy błyskawicznie zjawili się na miejscu, przeszukali samochód, którym poruszał się 31-letni mieszkaniec Wieliczki. W aucie znaleźli cztery butelki markowego trunku. Okazało się, że złodziej ukradł je tego samego dnia w dwóch innych dyskontach na terenie Nowego Sącza.

- Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży. Za te czyny grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. ([email protected] Fot. Ilustracyjna KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu