Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
24/09/2021 - 01:20

60-latek spadł z dużej wysokości. Przyleciał po niego śmigłowiec ratowniczy

We Frycowej koło Nowego Sącza lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przyleciała po ciężko rannego mężczyznę, który spadł z dużej wysokości.

We Frycowej – wiosce położonej w gminie Nawojowa – w czwartkowe popołudnie doszło do strasznego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, 60-letni mężczyzna spadł na ziemię z dużej wysokości. Świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie, natychmiast wezwali pomoc.

Już po chwili na sygnale przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. Medycy przebadali poszkodowanego i udzielili mu pomocy. Stan mężczyzny musiał być bardzo poważny, bo ratownicy medyczni postanowili wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

To również cię zainteresuje: W Tyliczu lądował śmigłowiec ratowniczy. Przyleciał po dwuletnie dziecko

Strażacy z Nowego Sącza i pobliskich jednostek zabezpieczyli lądowisko dla śmigłowca. Ranny 60-latek został przeniesiony na pokład, a następnie przetransportowany do tarnowskiego szpitala, gdzie teraz lekarze walczą o jego życie i zdrowie.

Sądeccy policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu