Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 kwietnia. Imieniny: Donata, Herminy, Rufina
22/05/2019 - 15:45

Artur Rokosz z Przyszowej jest poszukiwany listem gończym. Czym zawinił?

Limanowscy policjanci na podstawie listu gończego poszukują Artura Rokosza. Mężczyzna dopuścił się kradzieży z włamaniami na terenie powiatu limanowskiego. Jeśli wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją.


Limanowscy policjanci poszukują 35-letniego Artura Rokosza, który jest mieszkańcem Przyszowej. Mężczyzna został skazany prawomocnym wyrokiem za kradzieże z włamaniami, których dopuścił się na terenie powiatu limanowskiego, dlatego jest poszukiwany na podstawie listu gończego, który został wydany przez Sąd Rejonowy w Limanowej.

Mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie włosy koloru kasztanowego, zielone oczy, pociągłą twarz, przylegające uszy, wklęsły nos i braki w uzębieniu. 35-latek ma trzy widoczne tatuaże: w okolicy lewego oka w kształcie łezki, na prawym ramieniu kształtem przypominający orła, a na nadgarstku prawej ręki tatuaż w postaci dwóch kresek i kropki.  

 - Prosimy wszystkie osoby, które mogą znać pobyt poszukiwanego mężczyzny o kontakt osobisty lub telefoniczny – apeluje Jolanta Mól z limanowskiej policji.

Funkcjonariusze dyżurują pod numerem telefonu: 18 33 79 401. Można też dzwonić bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KPP w Limanowej pod numerem telefonu: 18 33 79 479 albo napisać e-maila na adres:[email protected]

RG [email protected] Fot. KPP LimanowaDziękujemy za przesłanie błędu