Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
11/10/2020 - 14:00

Auto leży w rowie a kierowca zniknął. Zostawili ranną koleżankę bez pomocy!

Około godziny 8 służby ratunkowe dostały informację, że w przydrożnym rowie w Żelaźnikowej Wielkiej w gminie Nawojowa leży osobowe auto. Jednak po przyjeździe policji i strażaków okazało się, że w samochodzie jest tylko poszkodowana pasażerka.

Auto leży w rowie a kierowca zniknął. Co się stało w Żelaźnikowej Wielkiej?

Do akcji ratunkowej została zadysponowana nie tylko policja i pogotowie, ale również dwa zastępy strażaków z JRG 2 i OSP Nawojowa. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w samochodzie była poważnie ranna w nogę dziewczyna. Ratownicy długo opatrywali ją na miejscu a potem przetransportowali do szpitala. Porażające jest to, że dziewczyna jechała z trójką znajomych - wszyscy wracali z imprezy. Tylko, że chłopaków nie było w aucie, ani obok. Dziewczyna dała ratownikom numer do jednego z nich i okazało się, że ten odebrał jednocześnie goniąc pozostałych, by sprowadzić ich z powrotem na miejsce.

– Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia – usłyszeliśmy od oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Na razie trudno jednak przesądzać dlaczego się oddalił – mógł być pod wpływem alkoholu.Auto leży w rowie a kierowca zniknął. Co się stało w Żelaźnikowej Wielkiej?

Zobacz też: Uderzył w auto i wyleciał jak z katapulty. Nie żyje motocyklista [ZDJĘCIA]

Policja i tak już korzystając z bazy pojazdów, po rejestracji corsy namierzała jednocześnie właściciela samochodu a stąd tylko krok do tego, by ustalić kto nim jechał i gdzie można kierowcę znaleźć. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: KM PSP w Nowym Sączu)Dziękujemy za przesłanie błędu