Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
16/12/2013 - 18:27

Auto w rowie. Policja i straż pożarna szukała kierowcy

Wczoraj (15 grudnia) nad ranem w przydrożnym rowie przy ul. Kościuszki w Limanowej zakończył jazdę kierowca renault laguny. Policja ani służby ratownicze nie znalazły go w aucie, jak również w jego pobliżu. Policjanci i strażacy szukali prowadzącego, do czasu, gdy ten skontaktował się z osobą z rodziny i przekazał, że czuje się dobrze. Dzisiaj (16 grudnia) mężczyzna zgłosił się do KPP w Limanowej.
- Kierujący renault laguną stracił na ul. Kościuszki w Limanowej panowanie nad autem i wjechał do rowu – mówi asp. Stanisław Piegza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. - Kierowca po wyjściu z samochodu oddalił się w nieustalonym kierunku.
Na pozostawiony w rowie samochód natknęła się załoga karetki pogotowia ratunkowego. O pojeździe znajdującym się w rowie powiadomiony został dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.
- Rozpoczęły się działania, których celem było przede wszystkim odnalezienie kierowcy – zaznacza rzecznik limanowskiej policji. – Istniało bowiem niebezpieczeństwo, że mógł on zostać ranny i po oddaleniu z miejsca zdarzenia zasłabł.
W poszukiwania zaangażowali się policjanci oraz strażacy. W niedzielne popołudnie kierowca Renault skontaktował się z kimś ze swojej rodziny. Poinformował tą osobę, że czuje się dobrze i w poniedziałek zgłosi się na policję.
- Mając taką wiedzę poszukiwania 30-letniego mieszkańca gminy Limanowa odwołano – dodaje rzecznik.
Auto zabezpieczono do oględzin. Mężczyzna zgłosił się dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.
- Został przesłuchany. Całą sytuację tłumaczył silnymi emocjami – informuje asp. Piegza.
Sprawę prowadzi limanowska policja.

(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)