Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
03/06/2020 - 15:40

Auto w zaroślach, a kierowcę zabrała karetka. Co się stało na ścieżce rowerowej?

Co się wydarzyło w pobliżu ścieżki rowerowej przy ulicy Sosnowej w Nowym Sączu? Samochód znajdował się w zaroślach. Chwilę później przyjechała policja i pogotowie. Taką informację otrzymaliśmy na nasz redakcyjny SYGNAŁ od Czytelnika, który przesłał nam zdjęcia.

Na zdjęciach widać samochód znajdujący się w zaroślach tuż obok ścieżki rowerowej.

- Na miejscu pojawiłem się po zaistniałej sytuacji, jak już była karetka pogotowia i policja. Najprawdopodobniej pijany kierowca jechał po ścieżce rowerowej wzdłuż Dunajca – napisał w wiadomości przesłanej do naszej redakcji pan Szymon.

W tej sprawie zwróciliśmy się do sądeckich policjantów, którzy potwierdzili, że we wtorek (2 czerwca)  interweniowali w pobliżu ulicy Sosnowej w Nowym Sączu. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna kierujący samochodem marki Renault wjechał w zarośla.

- Na miejscu okazało się, że kierowca pojazdu był trzeźwy, a sytuacja była związana – jak wstępnie ustalono – ze stanem nagłego zagrożenia życia – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji.

Mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia ratunkowego do szpitala.

- Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy. Wszystkie wykonane przez nich czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – dodaje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak.

RG [email protected] fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)