Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
01/07/2023 - 07:00

Bus rozbił się o betonowy przepust. Aż trzy osoby ranne, jedna zakleszczona

W Moszczenicy koło Gorlic doszło do poważnego wypadku. Bus wypadł z drogi i rozbił się o betonowy przepust. Aż trzy osoby zostały ranne, jedna z nich była zakleszczona.

W piątkowe popołudnie, po godzinie szesnastej, w powiecie gorlickim doszło do bardzo poważnego wypadku. W miejscowości Moszczenica, bus wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust.

- Samochodem podróżowały trzy osoby i cała trójka ucierpiała w tym wypadku. Jedna z osób była zakleszczona. Musieliśmy rozcinać pojazd, aby ją wyciągnąć – relacjonują strażacy z Gorlic.

Stan jednego z poszkodowanych musiał być poważny, bo ratownicy medyczni wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował w pobliżu miejsca wypadku. Ostatecznie jednak maszyna odleciała bez pacjenta. Wszyscy poszkodowani trafili do gorlickiego szpitala naziemnymi karetkami.

Przez wiele godzin droga w Moszczenicy była nieprzejezdna. Gorliccy policjanci ustalają, dlaczego kierowca busa zjechał z drogi i wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. ([email protected] Fot. OSP Moszczenica, Biecz 998)Dziękujemy za przesłanie błędu