Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
12/10/2020 - 10:30

Było ślisko. W Krużlowej zderzyły się dwa samochody, dziecko trafiło do szpitala

Od niedzieli na Sądecczyźnie pada deszcz, drogi są śliskie, panują trudne warunki do jazdy i nie trzeba wiele, aby doszło do nieszczęścia. Służby ratunkowe jeżdżą od wypadku do wypadku.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielne popołudnie w gminie Grybów. Dochodziła godzina trzynasta, jak na prostym odcinku drogi w Krużlowej Wyżnej zderzyły się dwa samochody. Seatem podróżowały cztery osoby, a Fordem dwie. Wszyscy wyszli o własnych siłach z pojazdów. Po chwili na miejsce dotarły straże pożarne z Nowego Sącza i Krużlowej Wyżnej, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Zobacz też Uderzył w auto i wyleciał jak z katapulty. Nie żyje motocyklista [ZDJĘCIA]

Seat stał na jednym pasie jezdni, z kolei Ford znajdował się częściowo na poboczu, a częściowo na drodze. Nikt z osób podróżujących tymi autami nie skarżył się na dolegliwości. Jak się okazało, jednym z samochodów jechało dziecko. Załoga pogotowia ratunkowego zabrała je pod opieką matki na badania do szpitala.

Zobacz też Ściga je policja. Wyglądają niewinnie, ale sporo mają na sumieniu

Przez ponad dwie godziny droga była całkowicie zablokowana. W tym czasie policjanci ustalali przyczyny tej kraksy. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu