Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
19/11/2020 - 12:00

Było słychać hamowanie, pisk opon i huk. Samochód uderzył w podporę mostu

To naprawdę cud, że nic poważnego jej się nie stało. Samochód, którym podróżowała, wypadł z drogi, uderzył w podporę mostu i zatrzymał się w zaroślach. Ranna kobieta została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Minionej nocy po godzinie dwudziestej trzeciej mieszkanka Łukowicy usłyszała gwałtowne hamowanie, pisk opon i huk uderzenia. Od razu pomyślała, że mogło się stać coś strasznego, dlatego niezwłocznie postanowiła to sprawdzić. Niestety jej obawy bardzo szybko potwierdziły się.

Zobacz też Nocny wypadek w Andrzejówce. Samochód uderzył w barierę drogową [ZDJĘCIA]

Na pograniczu Czarnego Potoku i Jadamwoli znalazła samochód marki Ford Focus, który stał w zaroślach po mostem. Tuż obok niego znajdowała się poszkodowana kobieta, która kierowała tym pojazdem. Mieszkanka Łukowicy natychmiast wezwała służby ratunkowe.

Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne z Łukowicy, Limanowej i Czarnego Potoku.

- Po przybyciu na miejsce zastaliśmy samochód osobowy, który zjechał z jezdni i wpadł pod most, uderzając w jego metalowe podpory konstrukcyjne. Obok samochodu znajdowała się osoba poszkodowana, która kierowała pojazdem – informują strażacy z Łukowicy.  


Zobacz też Napadł czternastolatkę w Limanowej. Próbował wciągnąć ją w zarośla

Ratownicy udzielili pomocy poszkodowanej.  Po paru minutach na miejsce dotarło pogotowie ratunkowe, które zabrało kobietę do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Łukowica, OSP Czarny Potok)

W nocy uderzyła samochodem w podporę mostu. Auto zatrzymało się w zaroślach
To naprawdę cud, że nic poważnego jej się nie stało. Samochód, którym podróżowała, wypadł z drogi, uderzył w podporę mostu i zatrzymał się w zaroślach. Ranna kobieta została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. (Fot. OSP Łukowica, OSP Czarny Potok)


Dziękujemy za przesłanie błędu