Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
16/01/2018 - 13:10

Chciał odebrać sobie życie. Uratowali go sąsiedzi

Około 50-letni mieszkaniec Biecza próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna założył na szyję pętlę ze sznura. Jego wołanie o pomoc usłyszeli sąsiedzi i natychmiast wezwali ratowników. Gdy strażacy wyważyli drzwi i weszli do środka, zobaczyli mężczyznę leżącego na ziemi.

W poniedziałkowe popołudnie gorlickie służby ratunkowe otrzymały dramatyczne wezwanie. Dzwoniąca osoba poinformowała, że z jednego z domów w Bieczu słychać, jak ktoś rozpaczliwie woła o pomoc. Niestety budynek był zamknięty i nie było możliwości wejść do środka.

Z pomocą pośpieszyli strażacy, policjanci i pogotowie ratunkowe. Po dotarciu na miejsce okazało się, że mężczyzna wzywający pomocy znajduje się na poddaszu domu. Konieczne było wyważenie drzwi.  

Zobacz także: Bukowiec: Rok temu stracili dach nad głową. Teraz prawie doszło do kolejnej tragedii

Gdy już udało się wejść do środka, ratownicy zobaczyli na strychu około 50-letniego mieszkańca Biecza leżącego na ziemi. Na szyi miał pętlę wykonaną ze sznura i nie mógł wstać. Mężczyzna próbował popełnić samobójstwo. Pogotowie ratunkowe zabrało go do gorlickiego szpitala na oddział psychiatryczny.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu