Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
26/07/2021 - 15:40

Chwila brawury i nieszczęście gotowe. Samochód którym jechała, dachował

Sporo szczęścia – mimo wszystko – miała mieszkanka powiatu gorlickiego, która przejeżdżając przez Rożnowice, spowodowała wypadek. Jej samochód dachował. Choć wyglądało to bardzo groźnie, kobiecie nic poważnego się nie stało.

O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić mieszkanka powiatu gorlickiego, która dzisiaj po godzinie czternastej, spowodowała wypadek w Rożnowicach koło Gorlic. Kobieta nie zachowała ostrożności i być może jechała za szybko. Na efekty takiej jazdy nie trzeba było długo czekać. Jej samochód wypadł  z drogi i dachował, zatrzymując się na przydrożnej łące.

Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, podróżującej autem kobiecie nic poważnego się nie stało. Skończyło się jedynie na drobnych stłuczeniach i strachu.

Dosłownie już po chwili na miejsce przyjechały straże pożarne z Gorlic, Rożnowic i Binarowej, a także pogotowie ratunkowe i policja. Przez jakiś czas na drodze w Rożnowicach były utrudnienia w ruchu.

- Akcja ratunkowa została już zakończona. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień – powiedział nam oficer dyżurny gorlickiej straży pożarnej. Policjanci z Gorlic ustalają, jak doszło do tego wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Biecz 998)Dziękujemy za przesłanie błędu