Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
07/04/2020 - 16:50

Chwile grozy w Łużnej. 18-latek wpadł w szał i chciał zabić matkę

Na jednej z prywatnych posesji w miejscowości Łużna zaroiło się od służb ratunkowych. Jak się okazało, 18-letni mężczyzna groził, że zabije matkę. Na szczęście sytuacja jest już opanowana, a desperat znajduje się pod opieką załogi pogotowia ratunkowego.

Dochodziła godzina 15, jak gorliccy policjanci otrzymali dramatyczne zgłoszenie. Pod numer alarmowy zadzwoniła mieszkanka Łużnej, która prosiła o pomoc. Po krótkiej rozmowie okazało się, że jej 18-letni syn groził, że ją zamorduje. Na szczęście kobiecie udało się uciec z domu. Już po kilku minutach przed jednym z budynków w Łużnej zaroiło się od policjantów. Przyjechała także straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

18-latek widząc, że nadjeżdżają służby, wszedł na poddasze starego, drewnianego budynku.

- Mężczyzna był bardzo agresywny. Trzymał w ręku ostry przedmiot, którym wymachiwał - powiedział dla Sądeczanina asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji.

Funkcjonariusze przez godzinę prowadzili negocjacje z desperatem. W tej chwili sytuacja jest już opanowana. 18-latek znajduje się pod opieką załogi pogotowia ratunkowego.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. Ilustracyjna


Dziękujemy za przesłanie błędu