Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
01/12/2023 - 10:55

Co się stało? Samochód leżał na dachu w potoku. Strażacy i policjanci przeszukiwali pobliski teren

Samochód bez tablic rejestracyjnych leżał na dachu w potoku. W środku nie było nikogo. Taki widok bardzo zaniepokoił mieszkańców. Swoimi obawami podzielili się ze służbami ratunkowymi.

Wszystko wydarzyło się w środę, około godziny siedemnastej. Właśnie wtedy mieszkańcy Dubnego – małej wioski położonej niedaleko Muszyny – zauważyli samochód leżący na dachu w potoku. Pojazd nie posiadał tablic rejestracyjnych, a w środku nikogo nie było.

Zobacz też Młodzi mężczyźni zgwałcili 14-letnią dziewczynkę. Na jaw wyszły wstrząsające fakty


Już po chwili na miejsce dotarły poinformowane o całym zdarzeniu służby ratunkowe. Strażacy wspólnie z policjantami dokładnie sprawdzili okoliczny teren w poszukiwaniu poszkodowanych osób, ale nikogo nie znaleźli.

- Wyciągnęliśmy samochód z wody i przekazaliśmy funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Muszynie w celu dalszego postępowania – informują strażacy.

Zobacz też Najpierw zmarł on, a kilka godzin później ona. Śmierć zebrała żniwo


- Dokładne okoliczności tego zdarzenia są obecnie ustalane. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Muszynie – powiedziała nam kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. ([email protected] Fot. OSP Muszyna Folwark)Dziękujemy za przesłanie błędu