Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
11/09/2014 - 08:10

Dąbrowa: Volkswagen wypadł z drogi i dachował

Wczoraj (10 września) w miejscowości Dąbrowa doszło do dachowania samochodu osobowego marki Volkswagen Sharan. Auto wypadło z drogi.
Do zdarzenia doszło w Dąbrowej koło Nowego Sącza około godziny 11.24. W akcji ratowniczej brały udział straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w samochodzie. Kierowcy nic się nie stało.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu po przybyciu na miejsce wypadku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej zastali trzech mężczyzn stojących obok auta, które wypadło z drogi i dachowało. Dwóch z nich było świadkami zdarzenia. Jeden z nich był kierowcą samochodu. Udzielono mu wsparcia psychologicznego.

W trakcie działań strażaków nadjechała karetka Zespołu Ratownictwa Medycznego z Nowego Sącza. Poszkodowany kierowca został przebadany przez lekarza, nie zgłosił jednak żadnych dolegliwości.

Strażacy postawili przewrócony wóz na koła. Ruch na drodze krajowej był nieco utrudniony, niemniej szosa była przejezdna.

(Rob)
Fot. arch.
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)