Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
01/11/2019 - 12:20

Dachowanie samochodu na drodze krajowej w Nowej Wsi. A co z kierowcą? [ZDJĘCIA]

Dzisiaj przez cały dzień może być wzmożony ruch na drogach naszego regionu, dlatego kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Lepiej dojechać nawet godzinę później do celu podróży, ale bezpiecznie, aniżeli stracić zdrowie a nawet życie.

Pierwszy dzień listopada na sądeckich drogach nie należy do najbezpieczniejszych. Około godziny 6.35 na drodze krajowej numer 75 między Nowym Sączem a Krynicą doszło do groźnie wyglądającej kolizji. W Nowej Wsi samochód marki Volvo wypadł z drogi i dachując pokonał kilka metrów, po czym zatrzymał się na kołach. Auto blokowało jeden pas jezdni, dlatego przez godzinę były utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo.  

Zobacz też Nocny dramat w Kamienicy. Auto uderzyło w most, silnik wyleciał w powietrze

Samochodem jechał sam kierowca. Miał sporo szczęścia, bo wyszedł z tej kolizji bez szwanku. Bardzo szybko na miejsce dotarli strażacy z Nowej Wsi, Łabowej i Krynicy, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Ratownicy medyczni przebadali poszkodowanego kierowcę, ale nie było potrzeby, aby jechał do szpitala. Gdy policjanci zakończyli już czynności dochodzeniowe, strażacy przemieścili auto na pobocze i uprzątnęli z drogi części, które odpadły od samochodu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. OSP Łabowa, OSP Nowa Wieś

Dachowanie samochodu na drodze krajowej w Nowej Wsi. A co z kierowcą? [ZDJĘCIA]
Dzisiaj przez cały dzień może być wzmożony ruch na drogach naszego regionu, dlatego kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Lepiej dojechać chwilę później do celu, aniżeli zakończyć podróż w szpitalu.


Dziękujemy za przesłanie błędu