Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
19/05/2023 - 22:00

Dramat w szkole pod Nowym Sączem. 13-letni uczeń wyskoczył z okna

W Szkole Podstawowej w Jamnicy doszło do dramatycznego zdarzenia. 13-letni uczeń wyskoczył z okna i spadł na ziemię z wysokości około trzech metrów. Poszkodowany chłopiec trafił do szpitala.

W Szkole Podstawowej w Jamnicy doszło dzisiaj rano, po godzinie dziewiątej, do dramatycznego zdarzenia, w którym ucierpiał jeden z uczniów. Z informacji, które przekazała nam policja wynika, że 13-latek prawdopodobnie wyskoczył z okna i spadł na twarde podłoże z wysokości około trzech metrów. 

Dramatyczne zdarzenie w Szkole Podstawowej w Jamnicy 

Osoby, które widziały całe zdarzenie natychmiast wezwały pomoc. Już po chwili na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Miał być wzywany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który ostatecznie został odwołany.

Zobacz też Chciała zrobić coś strasznego. Straże, pogotowie i policja pędziły na sygnale na ul. Kusocińskiego

Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła pomocy 13-latkowi, a następnie przewiozła go do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Jak udało nam się dowiedzieć, chłopiec jest w tej chwili badany przez lekarzy. Jest przytomny. Jego stan jest dobry. 

- Obecnie na miejscu policjanci wykonują czynności procesowe. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są ustalane - powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG) (c) Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu