Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
23/02/2021 - 13:10

Dramatyczna walka z czasem. Trwają poszukiwania zaginionej Kseni Wysogląd

Gdzie teraz przebywa zaginiona Ksenia Wysogląd z Kęt? Co się z nią dzieje? Czy żyje? Choć od jej zaginięcia minęło już dziesięć dni, nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania.

Policjanci z Kęt od dziewięciu dni szukają zaginionej Kseni Wysogląd, która 13 lutego po godzinie dziewiątej wyszła ze swojego mieszkania w Kętach i ślad po niej zaginął. 41-latka do tej pory nie skontaktowała się ze swoim mężem i rodziną.

Zobacz też Trwają poszukiwania zaginionej Kseni Wysogląd. Jej życie może być zagrożone

Od kilku dni w Kętach i sąsiednich miejscowościach są prowadzone poszukiwania w terenie. Zaginionej kobiety szukają strażacy, policjanci, ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty oraz strażnicy miejscy. W poszukiwaniach wykorzystują drony, quady i psy tropiące. 

Poszukiwania prowadzone są z lądu i z powietrza, za pomocą śmigłowca policyjnego. Piloci wraz z policjantem z Kęt, sprawdzili rozległe tereny gminy Kęty oraz brzegi rzeki Soły, aż do jej ujścia do Wisły, a także teren górski na terenie województwa śląskiego, m. in. góry: Żar, Kocierz i Palenicę, gdzie zaginiona lubiła wędrować. 

Ponadto funkcjonariusze sprawdzają nagrania z monitoringu miejskiego, ale jak na razie nie natrafili na żaden ślad, który mógłby pomóc ustalić miejsce, w którym znajduje się zaginiona 41-latka.

- Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu zaginionej, o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83  26 500 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 112 – apelują policjanci.

Policjanci opublikowali na swojej stronie wizerunek i rysopis zaginionej Kseni Wysogląd, która ma około 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, blond włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę, czarne getry i kozaki. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków, Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza OSP Kęty)

Dramatyczna walka z czasem. Trwają poszukiwania zaginionej Kseni Wysogląd
Gdzie teraz przebywa zaginiona Ksenia Wysogląd z Kęt? Co się z nią dzieje? Czy żyje? Choć od jej zaginięcia minęło już dziesięć dni, nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. Zaginioną 41-latkę szuka rodzina, policjanci, strażacy i strażnicy miejscy.


Dziękujemy za przesłanie błędu