Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
21/05/2021 - 17:25

Dramatyczny wypadek na DK-75 w Łososinie Dolnej. Są ranni

Na krajówce w Łososinie Dolnej zderzyły się aż trzy samochody. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Na ten moment wiadomo, że trzy osoby są ranne.

Kierowcy, którzy jadą z Nowego Sącza do Krakowa albo w przeciwnym kierunku, muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami na drodze krajowej numer 75. Około godziny szesnastej trzydzieści w Łososinie Dolnej zderzyły się aż trzy samochody osobowe.

- Autami podróżowały w sumie cztery osoby. Aż trzy są poszkodowane – powiedział nam oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej.

Jak udało nam się dowiedzieć, jedna z osób była zakleszczona w samochodzie. Strażacy musieli rozcinać pojazd, aby ją wyciągnąć. W tej chwili na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Droga krajowa numer 75 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez pobliskie miejscowości. Z informacji podanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej godzinę. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Łososina Dolna)Dziękujemy za przesłanie błędu