Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
23/10/2019 - 12:30

Dramatyczny wypadek na ul. Tarnowskiej. Ranny motocyklista leżał na jezdni

Na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu doszło wczoraj (22 października) do dramatycznego wypadku. Kwadrans przed godziną 16, na jednym ze skrzyżowań, motocyklista zderzył się z samochodem.

Już po kilku minutach przyjechały służby ratunkowe. Ranny motocyklista leżał na jezdni koło auta. Kierowca samochodu wspólnie z osobami postronnymi udzielali mu pomocy. Załoga pogotowia z pomocą strażaków ułożyła rannego mężczyznę na noszach i przeniosła do karetki, gdzie udzielili mu niezbędnej pomocy. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Jeden pas jezdni na ulicy Tarnowskiej był całkowicie zablokowany. Ruch odbywał się wahadłowo. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tego wypadku. Gdy zakończyli już czynności dochodzeniowe, strażacy usunęli w bezpieczne miejsce uszkodzony samochód i motocykl, a następnie uprzątnęli z drogi części, które odpadły z pojazdów.

Zobacz też Uszkodzone auto, drzewo i słup. Ta podróż na długo pozostanie w ich pamięci

Jak na razie nie wiadomo, jak ciężki jest stan poszkodowanego motocyklisty. Nie wiadomo też, który z kierowców zawinił. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, doszło do wymuszenia pierwszeństwa. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z sądecką policją. Czekamy na odpowiedź.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)