Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
17/09/2020 - 21:05

Dramatyczny wypadek w Laskowej. 19-letni motocyklista był reanimowany

Przez kilka godzin droga powiatowa w Laskowej była zablokowana. Doszło na niej do dramatycznego wypadku. Motocyklista zderzył się z samochodem. Niestety 19-letni kierowca jednośladu był nieprzytomny i nie oddychał.

Było kilkanaście minut po godzinie 18, jak na drodze powiatowej w Laskowej doszło do wypadku. Motocyklista zderzył się z samochodem marki Opel Zafira. Jak udało nam się dowiedzieć, jednośladem podróżował 19-letni mężczyzna i to właśnie on najbardziej ucierpiał w tym wypadku. Był nieprzytomny i nie oddychał. Ratownicy bardzo długo prowadzili reanimację, która na szczęście powiodła się. Jego serce na nowo zaczęło bić.  19-latek w bardzo ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Zobacz też Nie żyje 19-letni motocyklista. Moment wypadku w Laskowej uchwyciła kamera

Przez kilka godzin droga powiatowa w Laskowej była zablokowana. W tym czasie limanowscy policjanci prowadzili czynności dochodzeniowe, które mają wyjaśnić, jak doszło do tego nieszczęścia. Jak na razie nie są jeszcze znane przyczyny tego wypadku. ([email protected] fot. Paweł Grab TV 28)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)