Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
04/06/2023 - 06:45

Dziesięć rozbitych aut! Kompletnie potracili głowy za kierownicą? [ZDJĘCIA]

Pięć wypadków i dziesięć rozbitych aut, taki jest sobotni bilans na sądeckich drogach. Czyżby kierowcy potracili głowy za kierownicą? Na szczęście nikt nie ucierpiał

czytaj też Zdążyła jeszcze wezwać pomoc. Nagle połączenie się urwało. Wyścig ze śmiercią w Nowym Sączu

Piękna pogoda i doskonałe warunki na drogach. Czy to dlatego niektórzy kierowcy w sobotę mocniej wdepnęli w gaz?  Nieuwaga i brawura  dla niektórych skończyły się rozbitymi autami, punktami karnymi i mandatami.

Pechowa seria zaczęła się w Nowym Sączu na ulicy Lwowskiej, gdzie zderzyły się trzy auta. – To było najechanie jednego samochodu na drugi, w który z kolei uderzył trzeci – mówi dyżurny sądeckiej straży pożarnej. - Zwykła stłuczka – dodaje.

Potem stuknęły się dwa auta w Zabrzeży. Kierowcom nic się nie stało,  poza tym, że  przód każdego z aut przedstawiał opłakany widok.

czytaj też Zmiażdżone auto, śmigłowiec, karetki... fatalny początek weekendu na drogach  

Na tym nie koniec. Kolejne dwa auta zderzyły się w Krużlowej Niżnej. I tam na szczęście nikt nie ucierpiał.  

Pechowa była też sobota na limanowskich drogach. Dwa auta miały czołówkę w Tymbarku. Wezwano pogotowie, ale skończyło się na udzieleniu doraźnej pomocy.

Nieuważny był też operator koparki, który  Siedlcach uszkodził gazową rurę. Zaalarmowani zostali strażacy. – zabezpieczyliśmy miejsce i wezwaliśmy pogotowie gazowe – mówi dyżurny

Dopełnieniem tej czarnej serii był wieczorny wypadek w Gaboniu, gdzie auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca i pasażerowie mieli dużo szczęścia, bo wyszli z tego bez szwanku.

czytaj też Był w szoku czy był pijany. Co się naprawdę wydarzyło na drodze pod Nowym Sączem?  

czytaj też Dziesięć rozbitych aut! Kompletnie potracili głowy za kierownicą? [ZDJĘCIA]

Sobotni bilans wszystkich wypadków to dziesięć rozbitych aut.  Jedynymi, którzy na stłuczkach wyjdą na plus są właściciele samochodowych warsztatów. ([email protected]) fot. OSP Tymbark. OSP Zabrzeż

Wypadek za wypadkiem. To była czarna seria na drogach
Pięć wypadków i dziesięć rozbitych aut, taki jest sobotni bilans brawury i nieuwagi za kierownicą


Dziękujemy za przesłanie błędu