Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
24/07/2023 - 12:20

Eksplozja w domu jednorodzinnym. Do wybuchu doszło w kotłowni

W jednorodzinnym domu w Kasinie Wielkiej koło Limanowej doszło do wybuchu. Eksplodował znajdujący się w kotłowni akumulator samochodowy. Podczas gaszenia pożaru ucierpiał właściciel budynku.

W niedzielny wieczór, przed godziną dwudziestą, w jednym z domów w Kasinie Wielkiej doszło do wybuchu. Jak się okazało, eksplodował akumulator samochodowy, który znajdował się w kotłowni. Doszło do pożaru.

Zobacz też Pobłądził w Nowym Sączu? Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia, wszystko się nagrało [FILM]

Powiadomieni o całym zdarzeniu strażacy, natychmiast udali się pod wskazany adres. Właściciel budynku nie czekał bezczynnie. Próbował ratować swój dobytek, ale podczas samodzielnego gaszenia pożaru został poparzony przez ogień.

Już po chwili na miejsce dotarły liczne zastępy strażackie, pogotowie ratunkowe i policja. Strażacy zajęli się gaszeniem pożaru. W tym czasie ratownicy medyczni udzielili pomocy rannemu mężczyźnie. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne. Nie było potrzeby, aby jechał do szpitala.

Zobacz też Pan Grzegorz uległ poważnemu wypadkowi. Maszyna rolnicza ucięła mu rękę

Strażacy bardzo szybko opanowali sytuację i ugasili pożar. Akcja gaśnicza trwała niecałą godzinę. ([email protected] fot. OSP Kasina Wielka)Dziękujemy za przesłanie błędu