Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
15/12/2019 - 13:45

Fiat wrasta w asfalt. Ten samochód jest jak pomnik motoryzacji

W Nowym Sączu z roku na rok przybywa samochodów, a miejsc parkingowych wciąż jest za mało. Czasem jednak mieszkańcy sami są sobie winni. Pozostawiają na parkingach samochody, z których już nie korzystają i zajmują niepotrzebnie miejsce. Tak właśnie jest na ulicy 1 Pułku Strzelców Podhalańskich w pobliżu jednostki straży granicznej, gdzie od lat stoi samochód marki Fiat Punto.

Auto jest porysowane i zardzewiałe, ma widoczne zniszczenia i wygląda jakby wrastało w podłoże. W środku pojazdu jest pełno śmieci i worki z puszkami.

- Samochód stoi tam już od kilku lat i nie ma kto go zezłomować. Przy aucie jest rejestracja, więc nie ma najmniejszego problemu, aby ustalić właściciela. Czasem nie ma gdzie zaparkować, a wrak samochodu zajmuje miejsce – napisał do nas pan Artur, który przesłał wiadomość i zdjęcie na nasz SYGNAŁ.

Zobacz też Złom wrastający w asfalt. Czy to już plaga porzuconych aut?

O samochodzie pozostawionym na ulicy 1 Pułku Strzelców Podhalańskich pisaliśmy na łamach naszego portalu już w maju, ale jak na razie służby nie zainteresowały się tą sprawą. Mamy nadzieję, że po publikacji tego artykułu będzie inaczej i pojazd wkrótce zostanie usunięty.

RG [email protected], Fot. zdjęcie przesłane na SYGNAŁ przez p. ArturaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)