Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
14/03/2016 - 08:05

Gorlickiccy mundurowi docenieni przez szefa małopolskiej Policji

Gorliccy policjanci podsumowali miniony rok. Była to okazja do oceny pracy funkcjonariuszy pracujących w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach i podległych jej posterunkach i komisariatach. Zdaniem komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Tomasza Miłkowskiego, który zapoznał się z wynikami osiągniętymi przez mundurowych z gorlickiej komendy i podległych jej jednostek, miniony rok należał do udanych.

W odprawie służbowej, oprócz kierownictwa i kadry kierowniczej gorlickiej komendy, komendanta wojewódzkiego Policji wziął udział również starosta powiatu gorlickiego Karol Górski.

W trakcie odprawy komendant powiatowy Policji w Gorlicach – insp. Michał Gawlik przedstawił i omówił wyniki pracy gorlickich policjantów w minionym roku.

Przygotowana prezentacja przedstawiała wyniki pracy dochodzeniowo-śledczej, prewencyjnej oraz poziom bezpieczeństwa na gorlickich drogach.

gorliccy policjanci podsumowali miniony rok

Komendant Gawlik wskazał także najtrudniejsze obszary służby oraz plany i zamierzenia na rok 2016. Podziękował też wszystkim samorządom, które w minionym roku wsparły gorlicką Policję w zakupie sprzętu.

Po przemówieniu Komendanta Gawlika głos zabrał Starosta, który przedstawił informacje dotyczące powiatu gorlickiego. W swych słowach bardzo pozytywnie ocenił współpracę w gorlicką komendą oraz samym Komendantem Gawlikiem.

gorliccy policjanci podsumowali rok

Za wzorową współpracę z gorlicką Policją podziękował także starosta powiatu Karol Górski

Na zakończenie odprawy głos zabrał komendant wojewódzki Policji dr Tomasz Miłkowski, który przyznał, że osiągnięte przez gorlickich funkcjonariuszy wyniki zasługują na słowa uznania, a profesjonalne i skuteczne działanie jest podstawą uzyskania społecznego szacunku i zaufania.

Podziękował on także policjantom i pracownikom  Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach za pełną poświęcenia służbę i pracę oraz życzył wszelkiej pomyślności w 2016 roku.

(MACH)

źródło: gorlice.policja.gov.pl

Fot. gorlice.policja.gov.pl

Gorlice, Policja podsumowała miniony rok


Dziękujemy za przesłanie błędu