Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
09/08/2016 - 09:05

Groźny wypadek w Muszynce. Pasażerka zakleszczona w BMW

W nocy w Muszynce (gmina Krynica-Zdrój) osobowe BMW wypadło z drogi i uderzyło w pobliskie drzewo. W rozbitym aucie zakleszczona została pasażerka. Strażacy musieli wyciąć przednie drzwi w pojeździe, aby wydobyć z niego kobietę. Pogotowie Ratunkowe przetransportowało poszkodowaną 26-latkę do szpitala.

Wypadek wydarzył się dzisiaj (9 sierpnia) w nocy. Służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu około godz. 1.40. Błyskawicznie po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce wypadku pojechały Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna i Policja.

W tej podkrynickiej miejscowości samochód BMW wypadł z drogi. W samochodzie podróżowały dwie osoby. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została pasażerka.

Groźny wypadek w Muszynce

- Kiedy strażacy dotarli do Muszynki, było już tam Pogotowie Ratunkowe – mówi st. bryg. Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu. – Załoga karetki udzielała pomocy poszkodowanej kobiecie.

Zobacz także: Muszyna: Wypadek paralotniarza. Mężczyzna runął na ziemię

Okazało się, że pasażerka została zakleszczona w pojeździe. Strażacy, by wydobyć ją z auta musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Ratownicy wycięli przednie drzwi od strony pasażera.

Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci.

Groźny wypadek w Muszynce

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-latek kierujący osobowym BMW najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych – poinformowała portal Sądeczanin.info mł. asp. Justyna Basiaga, rzecznik prasowy sądeckiej policji.  – Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została 26-letnia pasażerka.

Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego wypadku.

(MACH), Fot. PSP w Nowym Sączu

Groźny wypadek w Muszynce


Dziękujemy za przesłanie błędu