Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
27/05/2021 - 19:00

Groźny wypadek w Nowym Sączu. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym

Aż dwie osoby trafiły do szpitala po tym, jak na ulicy Bohaterów Orła Białego w Nowym Sączu, samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Przez godzinę były utrudnienia w ruchu.

Tuż przed godziną piętnastą, na ulicy Bohaterów Orła Białego w Nowym Sączu doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jak udało nam się dowiedzieć, pojazdami podróżowało łącznie pięć osób, w tym dziecko.

Samochód osobowy po zderzeniu zatrzymał się na ogrodzeniu prywatnej posesji. Dosłownie już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne z Nowego Sącza, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym osobom. Dwie z nich, w tym również dziecko, zostały zabrane do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu na badania.

Przez niespełna godzinę droga była zablokowana. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tego wypadku i kto zawinił. Gdy zakończyli już czynności dochodzeniowe, uszkodzone pojazdy zostały zepchnięte na pobocze i ruch na nowo został wznowiony. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu