Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała
10/08/2019 - 13:30

Groźny wypadek w Podobinie. Samochód dachował i zatrzymał się w zaroślach

W Podobinie zderzyły się dwa samochody. Jeden z pojazdów wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się w zaroślach. Niestety nie obyło się bez poszkodowanych. Przez dwie godziny na drodze powiatowej były utrudnienia w ruchu.

Minionej nocy około godziny 23 na Limanowszczyźnie doszło do groźnego wypadku. Na drodze powiatowej w miejscowości Podobin zderzyły się dwa samochody marki BMW i Audi. Jeden z pojazdów wypadł z drogi, dachował, zjechał po stromej skarpie i zatrzymał się  w zaroślach. Z pomocą poszkodowanym ruszyli strażacy z Mszany Dolnej, pogotowie ratunkowe i policja. 

Zobacz też Kraksa na ul. Jana Pawła II w Starym Sączu. Dwoje rannych

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, autami podróżowały cztery osoby. Jedna z nich skarżyła się na ból, dlatego ratownicy medyczni udzielili jej pomocy i przetransportowali na badania do szpitala. Pozostałym osobom nic poważnego się nie stało. Wyszli z samochodów o własnych siłach. 

Przez dwie godziny na drodze powiatowej były utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracowali limanowscy policjanci, którzy wykonywali czynności dochodzeniowe, które miały na celu wyjaśnienie, jak doszło do tego zdarzenia. 

RG [email protected] Fot. OSP Mszana DolnaDziękujemy za przesłanie błędu