Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 kwietnia. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
19/09/2018 - 11:00

Grybów: dostawczak zderzył się z osobówką. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Wczorajszy wieczór na długo zapadnie im w pamięci. Samochody którymi podróżowali zderzyły się. Do kraksy doszło w Grybowie. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Dramatycznie zakończył się wtorek (18 września) na sądeckich drogach. Kilka minut przed godziną 18 na drodze krajowej numer 28 w Grybowie samochód osobowy zderzył się z dostawczakiem. Z pomocą poszkodowanym ruszyli strażacy z Nowego Sącza, Grybowa-Białej i Siołkowej, a także pogotowie i policja. Gdy dotarli na miejsce Ford znajdował się na drodze, a Audi w przydrożnym rowie.

Zobacz też Wypadek za wypadkiem. Najpierw w Krynicy, potem w Nowym Sączu

Samochodami podróżowali tylko kierowcy. Kobieta, która jechała Audi skarżyła się na ból. Strażacy udzielili jej pomocy, a gdy na miejsce dotarło pogotowie, przekazali poszkodowaną ratownikom medycznym. Kobieta została zabrana do szpitala w Nowym Sączu. Kierowcy, który podróżował dostawczakiem na szczęście nic się nie stało.

Przez prawie trzy godziny na drodze krajowej były utrudnienia. Strażacy kierowali ruchem wahadłowo. Policjanci ustalali przyczyny tego wypadku. Gdy zakończyli już czynności dochodzeniowe, uszkodzone pojazdy zostały zabrane przez pomoc drogową.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu