Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
14/06/2019 - 11:05

Jak on mógł go nie zauważyć! Motocykl wbił się pod busa [ZDJĘCIA]

Widok leżącego kasku i oderwane siedzisko motocykla, który po prostu wbił się pod podwozie dużego busa, mrozi krew w żyłach. Karetka odjechała kilkanaście minut wcześniej. – Miał naprawdę dużo szczęścia – mówi o motocykliście jeden ze strażaków.


To był bardzo pechowy poranek dla kierowcy busa i motocyklisty, których złośliwy los zetknął ze sobą rano w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulicy Nawojowskiej z Alejami Piłsudskiego.

czytaj też Wracali od rodziców z Piwnicznej. Do domu już nie dojechali [ZDJĘCIA] 

- Z tego co wiem, to motocykl jechał obwodnicą od strony ulicy Prusa. Kierowca busa, jechał na Krynicę, od Nawojowskiej.  Był na tym bocznym pasie, ale ponoć się zagapił. Uderzył w motor, tamten się przewrócił i prawie wbił się pod podwozie – opowiada jeden ze ekipy strażaków, którzy przyjechali na miejsce.

Wedle relacji strażaka mężczyzna, który jechał motocyklem mógł mieć około sześćdziesiąt lat. – Miał naprawdę dużo szczęścia. Był poturbowany, no i trochę skórę miał otartą. Pogotowie zabrało go do szpitala. – dodaje strażak.

Czytaj też Tajemnicze! Dwa różne miejsca, roztrzaskane auta i kierowcy, którzy zniknęli  

- Jak to się stało, że kierowca nie zauważył motocyklisty, czy może oślepiło go słońce? – te pytania pozostały bez odpowiedzi.

- Nie chcę na ten temat rozmawiać - powiedział kierowca busa, który siedział w policyjnym radiowozie.

Szczegóły zderzenia pechowców ustalała na miejscu policja.

[email protected] fot.Jm

Wypadek na Nawojowskiej w Nowym Sączu. Widok leżącego kasku i oderwane siedzisko motocykla, który po prostu wbił się pod podwozie dużego busa, mrozi krew w żyłach.
Fot. Sadeczanin.Info


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe