Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
08/03/2018 - 17:55

Jaka jest prawda. Czy zabiła swoje dzieci a potem odebrała sobie życie?

Jak doszło do rodzinnej tragedii w Zelczynie koło Skawiny, gdzie w domu jednorodzinnym znaleziono ciała trójki dzieci i ich matki? Odpowiedzi na to pytanie szukają teraz śledczy.

Po przeprowadzeniu oględzin, biegły lekarz sądowy stwierdził, że 36-letnia matka powiesiła się. Jej dzieci: 12-latek oraz dwie dziewczynki w wieku 9 i 4 lat zostały uduszone. Zwłoki zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie, gdzie przeprowadzane są badania toksykologiczne.

Czytaj też Znalazł ciała żony i trójki dzieci. Koszmarna powtórka zbrodni z Nowego Sącza?

Jak  informuje Sebastian Gleń z małopolskiej policji, śledztwo potwierdzi jednoznacznie, czy doszło do zabójstwa dzieci przez matkę i następnie do jej samobójstwa, czy jest jakaś inna wersja wydarzeń.Policjanci rozpoczęli już przesłuchania sąsiadów i przeszukania domu.

Mężczyzna, który odnalazł w domu ciała członków swojej rodziny, jest w szoku. Został przewieziony do szpitala, gdzie zapewniono mu pomoc psychologiczną. Policja informuje, że rodzina nie miała założonej Niebieskiej Karty. Nie zajmowała się też nią pomoc społeczna. 

[email protected] fot. google mapsDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)