Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
09/06/2019 - 10:45

Jasienna: to naprawdę cud. Droga zablokowana, rozbite auta, a ludzie...

Było kilkanaście minut po godzinie czwartej w nocy, gdy służby ratownicze zostały postawione na nogi. Wezwanie o pomoc nadeszło z Jasiennej w gminie Korzenna. W tej miejscowości doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich po zderzeniu znalazł się w przydrożnym rowie. Na szczęście, żaden z uczestników tego zdarzenia nie został zabrany do szpitala.

Zaalarmowane służby ratownicze błyskawicznie dotarły na miejsce wypadku. Nad ranem w Jasiennej zderzyły się Nissan Qashqai oraz  Seat Leon.  To ostatnie auto wpadło do znajdującego się przy drodze rowu melioracyjnego, a Nissan stał na jezdni.

W obu pojazdach podróżowały trzy osoby. Wszystkie opuściły rozbite auta jeszcze przed przyjazdem ratowników.

- Jedna z tych osób uskarżała się na dolegliwości - mówi st. bryg. Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu. - Strażacy udzielili jej niezbędnej pomocy, a potem przekazali załodze karetki pogotowia ratunkowego.

Osoba poszkodowana po udzieleniu pomocy, pozostała na miejscu zdarzenia.

Przez pewien czas droga w Jasiennej była zablokowana w obu kierunkach. Po odjeździe strażaków i karetki pogotowia na miejscu zdarzenia pozostali jeszcze policjanci, którzy ustalali przyczyny i okoliczności tego wypadku.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. PSP w Nowym Sączu

Wypadek w Jasiennej
Wypadek w Jasiennej


Dziękujemy za przesłanie błędu