Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
21/04/2020 - 10:15

Jechał po pijaku. Staranował latarnię na Alejach Piłsudskiego

Nie najlepiej rozpoczął się dzisiejszy dzień na sądeckich drogach. Kilka minut przed godziną 5, na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do wypadku. Samochód marki Toyota wypadł z drogi i staranował latarnię uliczną. Pojazd zatrzymał się na rondzie Solidarności. Przez kilka godzin w tym miejscu były utrudnienia w ruchu.

Już po kilku minutach na miejsce przyjechała karetka pogotowia, straże pożarne i policja. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że autem jechał sam kierujący. Ratownicy udzielili mu pomocy medycznej. W trakcie akcji ratunkowej poszkodowany poinformował służby, że razem z nim jechała jeszcze jedna osoba. Strażacy wspólnie z policjantami przeszukali pobliski teren, ale nikogo nie znaleźli. W międzyczasie kierowca oznajmił, że jednak podróżował samotnie.

Zobacz też Nieszczęśliwy wypadek podczas kopania studni. Na mężczyznę osunęła się ziemia

Zobacz też Samochód ciężarowy uderzył w transformator. Bale wypadły z przyczepy na drogę

Strażacy usunęli z drogi płyny, które wylały się z uszkodzonego pojazdu, a następnie ogrodzili taśmą ostrzegawczą uszkodzoną latarnię. Przez jakiś czas ruch na Alejach Piłsudskiego był całkowicie wstrzymany i tworzyły się korki. Gdy policjanci zakończyli już ustalanie przyczyn wypadku, strażacy usunęli z drogi uszkodzony samochód oraz części, które z niego odpadły.

Z ustaleń policyjnych wynika, że mężczyzna był pijany. W trakcie jazdy stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Teraz musi liczyć się z surowymi konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz, Jakub Bocheński

Wypadek na Alejach Piłsudskiego. Samochód wypadł z drogi i staranował latarnię
Dzisiaj rano przez trzy godziny na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu były utrudnienia w ruchu. Doszło tam do wypadku. Samochód wypadł z drogi, staranował latarnię i zatrzymał się na rondzie Solidarności.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe